رادیو مژده

 

 

پخش زنده

 

رادیو مژده

 

رادیو مژده

 

 

پخش زنده

map

map

در نام یگانه منجی و خداوندم عیسی مسیح بر شما دوستان و سروران ارجمندم عرض سلام و درود دارم. عیسی مسیح را شکر بخاطر وجودتان.

سلام به شما عزيزان. من ٢٥ ساله هستم و با يکی از دوستانم با دين مسيحيت آشنا شدم و برام کتاب مقدس تهيه کرد و راه درست را برام نشون داد. به اميد روزی که همه انسانها به راه راست هدايت شوند. متشکرم.

من از اصفهان هستم. وقتی پيچ رادیو را می‌چرخاندم رادیوی شما را گرفتم. باید بگویم که من با شنیدن رادیوی شما علاقه‌ام به حضرت مسیح خیلی زیاد شد و دوست دارم بیشتر حضرت عیسی را بشناسم چون واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتم.

بلی، واقعاً احساس خوش‌بختی می‌کنم از اینکه خود را گناهکار شناختم و به جان و دل، خود را تسلیم خدای بزرگم کردم تا مرا نجات بخشد و به یک زندگی جاودانی مژده دهد. و امید‌وارم که خدایم، ما را شایستۀ این کار محسوب نماید.

سلام به شما عزيزان خداوند. خيلی خيلی ممنون از ايميل پر از محبت شما. ممنون که راهنمايی کرديد.

خسته نباشید و برکت خداوند عیسی مسیح با شما. جلال باد خداوندی را که به شما قوت می‌دهد تا کلام او را به فارسی زبانان ارائه دهيد. مسيح، پيروز است و او سرور سروران و نجات‌دهندۀ عالم است. برای من و دیگر برادران که مشارکتی را در بین فارسی زبانان در منطقۀ خود آغاز کرده‌ایم در دعا باشید تا خداوند ما را حکمت و فروتنی بخشد و با روح‌القدس هدایت و پر شویم. قوت و جلال، از آن خداوند که خدای ماست و پادشاه پادشاهان است. با سپاس فراوان.

با سلام، امیدوارم حالتان خوب باشد. از این که جواب ایمیل مرا دادید متشکرم. من در خانواده‌ای مسلمان بزرگ شدم و دین اسلام را بدون آنکه در موردش تحقیق کنم قبول کردم . . .

سلام. من مدت هجده ماه است که به عيسی ‌مسيح ايمان آورده‌ام. در اينجا تنها هستم و احتياج به کمک و شاگرد‌سازی دارم. لطفاً به من کمک کنيد. خداوند به شما برکت دهد.

با سلام، خدمت بزرگواران و خدمتگزاران راديو مژده. از شما ممنونم كه مژده و خبرخوش را به مردم اعلام می‌کنید.

سلام بر شما دوستان عزيزم و خواهر و برادران ايمانی‌ در نام زيبای خداوندمان عيسی مسيح. فرا رسيدن عيد پاک قيام را به همۀ شما تبريک می‌گويم. عيسای عزيز را بی‌نهايت شکر که فيض عظيم نجات را به من و خانواده‌ام و همۀ ايمانداران و نيز پسر نوجوانم بخشيد. و از شما عزيزان بسيار متشکرم که وسيلۀ اين نجات بوديد و ما را بشارت داديد. مسيح عزيز، بوسيلۀ شما پسرم را از ورود به ورطۀ فساد و هلاکت بازداشت. خيلی دوستتان دارم و شما را به خدا می‌سپارم.

دوست عزيز و گرامی، با سلام و با نام مبارک عيسی مسيح، اميدوارم که حال شما هم خوب باشد . . .

سلام. من يک مشکل بزرگ بنام آينده دارم. لطفاً به من بگوئيد چگونه می‌توانم به وضعيت مادی و معنوی اميدوار باشم در حاليکه شرايط جامعه بسيار نااميد کننده است. من يک انسان محتاج به کمکهای روحی و روانی هستم. در چنين شرايط سختی، نياز به دوستی مثل شما دارم. مشکلات مادی بدجوری مرا آزار و اذيت می‌کند و کسی را برای ياری نمی‌بينم. لطفاً کمکم کنيد.

بالای صفحه