رادیو مژده

 

 

پخش زنده

 

رادیو مژده

 

رادیو مژده

 

 

پخش زنده

map

map

آیا می‌دانید ابدیتی بی‌انتها در مقابل ما قرار دارد؟ آیا می‌دانید برای رسیدن به ابدیت، دو راه وجود دارد؟ آیا می‌دانید کدام راه را باید انتخاب کرد؟ پس به این برنامه‌ها گوش کنید.

کلام و سخنان مسيح، روح و حيات است. او انسان را با وجود گناهانش، نزد خود دعوت می‌کند. عيسی مسيح می‌فرمايد، کسی را که نزد من می‌آيد بيرون نخواهم کرد.

در زندگی و شخصیت عیسی مسیح، همه چیز عجیب بود، از تولد او گرفته تا به آخر! آیا می‌خواهید با این نکات عجیب آشنا شوید؟ آیا می‌خواهید با ایمان به این شخصیت عجیب، حيات جاويدان بیابید؟

گناه از کجا پیدا شد؟ چرا خدا طوفان نوح را فرستاد؟ رسالت موسی چه بود؟ قوم بنی اسرائیل چه جایگاهی در تاریخ دارد؟ مسیح برای چه آمد؟ پاسخ این سؤالات را در این برنامه‌ها خواهید یافت.

خدا به جهان ما آمد که ما را نجات بدهد و سلامتی و خوشی خود را به ما ببخشد، اما ما انسانها از او فرار می‌کنيم! عيسی مسيح، شما را به ضيافت عظيم خود دعوت می‌کند و مايل است به شما آمرزش گناهان و حیات جاودانی ببخشد.

اين لقب عيسی، به ما نشان می‌دهد که او قربانی مورد پسند خدا برای آمرزش و برطرف شدن گناه انسان است. يحيی او را اينچنين معرفی نمود: "اين است آن برۀ خدا که گناه جهان را برمی‌دارد".

آیا می‌دانستید که برای بازگشت به سوی خدا باید توبه کرد و به مسیح ایمان آورد؟ آیا به‌غیر از مسیح، راه دیگری برای نجات و رستگاری وجود دارد؟ برای یافتن پاسخ به این سؤالات، می‌توانید به این برنامه‌ها توجه کنید.

نجات مسيحی، نجاتی عظيم است چون خدا به سراغ انسان گناهکار آمد تا ما را نجات دهد. خدا بر اساس فيض عجيبش در عيسی مسيح، حاضر است انسان را بيامرزد و نجات و اطمينان نجات عطا کند و شخص نجات يافته را عوض نمايد.

انسان با گناهان و اعمال مذهبی بیروح و توخالی خود، خدا را خسته‌خاطر کرده است! چاره اينست که انسان به وسيلۀ توبه و ايمان به عيسی مسيح خداوند، باطنش با خون مسيح شسته شود تا آرامش درونی و زندگی ابدی داشته باشد.

برای داشتن رابطۀ صحيح با خدا، بايد تصويری درست از او داشت. خدا، پدر است و او می‌خواهد که با ما رابطۀ پدر و فرزندی داشته باشد. خدا از روی محبت پدرانه‌اش، جسم گرديد و در عيسی مسيح به جهان آمد و مسيح، جانش را فدای ما کرد. حالا بوسيلۀ ايمان به مسيح، می‌توانيم با خدا رابطه داشته باشيم.

عيسی مسيح بخاطر داشتن ذات الهی و اين واقعيت که خداوند است، می‌تواند تمام گناهان ما را بيامرزد و به ما قدرت پيروزی بر گناه را ببخشد. پس خوب است با توبه و ايمان نزد او بياييد و آمرزش گناهان خود را دريافت کنيد.

کتاب مقدس، مجموعاً به ما می‌آموزد که خدا محبت است و انگیزۀ تمام کارهایش بر اساس محبت الهی او می‌باشد. او که می‌دانست انسان به‌خاطر ناتوانی‌اش قادر نيست خود را نجات دهد و به خدا برساند، جسم بشری پوشيد و خود را به انسان رسانيد. عيسی مسيح، مظهر کامل خدا، می‌تواند انسان را از گناه نجات دهد و قلب و زندگی انسان را عوض نمايد.

بالای صفحه